Moderní řadový dům se 3 ložnicemi nacházejicí se v menším městě San Pedro del Pinatar, v regionu Murcia na pobřeží Costa Cálida.

Patrová nemovitost se může pochlubit velkými terasami v přízemí, komorou a interiérem plným přirozeného světla. V přízemní části najdeme velký obývací pokoj o rozloze téměř 30 m2, propojený s kuchyňským koutem a jídelnou, dvoulůžkovou ložnici a koupelnu. V prvním patře se nachází další 2 ložnice, koupelna a terasa o rozloze 20 m2 náležící k hlavní ložnici.

Nemovitost vyniká nadstandardní kvalitou. Základová deska je vyrobena ze speciálního betonu odlolávajícímu vlhkosti, fasáda je tvořena dvojitými příčkami se vzduchovou komorou, díky čemuž dům tepelně a akusticky izolují. Interiérové nátěry jsou bílé, u obkladů je možnost výběru ze tří různých variant. Vstupní dveře do objektu jsou bezpečnostní a vnitřní truhlářské prvky jsou lakované v bílé barvě s chromovým kováním. Nemovitost disponuje vestavěnými skříněmi se zásuvkami. Okna a balkonové dveře jsou vyrobeny z hliníku v černé barvě.

Designová kuchyňská linka s instalovanou pracovní deskou Silestone je vybavena kompletním balíčkem elektrospotřebičů, osvětlením a nabízí dostatek úložných prostor.

Město San Pedro del Pinatar se nachází v blízkosti přírodních solných lagun, přístavu, pláží, restaurací, barů i sportovišť.

V rámci příplatkové výbavy je možné realizovat:
střešní terasu o rozloze 39 m2; 9.000 €
letní kuchyni; 8.000€
bazén; 8.000 €
klimatizaci; 2.600 €
snídaňový bar; 2.800 €
tepelné čerpadlo k bazénu; 4.400 €
vířivka u bazénu; 3.500 €

Parametry nemovitosti

  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa