– PRODÁNO –

Tento útulný rodinný dům se nachází na okraji obce San Martín del Tesorillo ležící v provincii Cádiz, v oblasti Andalusia.

Nemovitost je zcela soběstačná, je odpojena od dodávek energií ze sítě, má vlastní studnu, solární panely a akumulátory k uložení vyrobené energie.

První patro prošlo důkladnou rekonstrukcí a nyní se skládá z velkého obývacího pokoje propojeného s otevřenou kuchyní a s jídelním koutem. V této místnosti najdete moderní kamna na dřevo i vstup na terasu s krásným výhledem do zeleně. Interiéru dominuje nábytek z masivu, kamenná dlažba a prvky tradiční španělské architektury. V tomto patře najdete dále ložnici a koupelnu. V druhém patře nemovitosti je další ložnice a rozsáhlá střešní terasa. Přízemní část domu prozatím nebyla zrekonstruovaná a nabízí obrovský potenciál pro rozšíření, ať už jako herna, dílna či další obytná část pro Vaše hosty.

K dispozici je prostorná zahrada osázená ovocnými stromy a také velká zatravněná plocha s automatickou závlahou. Pozemek má celkovou rozlohu 2.647m². Obec San Martin del Tesorillo je snadno dostupná autem nebo na kole a najdete tu řadu obchodů, restaurací i kaváren.

Parametry nemovitosti

  • mezinárodní letiště Malaga - do 90 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa