Představujeme Vám malebnou vilovou čtvrť ve městě Polop v provincii Alicante. Díky její vyvýšené poloze, na úpatí vysokých hor, si můžete vychutnávat panoramatický výhled na moře. Veškerá potřebná infrastruktura je v krátké dojezdové vzdálenosti. V blízkosti se nachází obrovské sportovní centrum, jehož součástí jsou fotbalová hřiště, krytý vyhřívaný bazén, tenisové kurty a mnoho dalšího. Jedna z nejlepších britských soukromých škol je vzdálena jen několik kilometrů.

Domy mají moderní design, který jim však neubírá útulnosti. Při jejich výstavbě byl kladen důraz na použití vysoce kvalitních materiálů. Uvnitř najdete dvě ložnice a dvě koupelny s vyhřívanými podlahami. V přízemí se nachází obývací pokoj, jídelna a kuchyně. Dům poskytuje možnost vybudovat v přízemí další ložnici, a to zmenšením plochy obývacího pokoje.

Majitelům je dále k dispozici prostorná střešní terasa i soukromý pozemek, kde lze umístit například jídelní stůl, gril nebo jej osadit zelení. Za příplatek je možné na pozemku vybudovat vlastní bazén. Majitelé mají exkluzivní přístup do společné rekreační zóny, ve které se nachází vyhřívaný bazén, sauna a prostory na opalování či relaxaci. Mezinárodní letiště Alicante je vzdálené necelých 60 kilometrů.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa

Mapa