– PRODÁNO –

Výstavba luxusní vily v butikovém stylu se 4 ložnicemi, jenž se nachází pouhých 10 minut od známého města Puerto Banus, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Nemovitost se rozprostírá ve třech podlažích, má vlastní soukromou zahradu s vyhřívaným bazénem, terasami s posezením i zelenými plochami a disponuje privátní garáží, jenž se nachází v suterénu domu. Kromě 4 ložnic a 4 koupelen je majitelům k dispozici plně vybavená kuchyně, jídelna, obývací pokoj, technická místnost, skladovací komora a další užitkové místnosti, které lze využívat a vybavit dle potřeby. V nejvyšším patře domu se nachází rozlehlá střešní terasa odkud si lze užívat jedinečných výhledů do okolí. Tato nemovitost bude postavena ve vysokém standardu a za použití kvalitních materiálů. Kromě jiného se pyšní velkými okny, které téměř nahrazují stěny a vytváří tak dojem propojení interiéru domu se zahradou. Z dalšího vybavení je majitelům k dispozici klimatizace, krb, elektrické venkovní žaluzie a alarm.

Tato exkluzivní vila Vám dopřeje nejen maximální možný komfort a soukromí, ale je i ve velmi dobré lokalitě. Je situována v dosahu golfových hřišť, obchodních center, různých druhů služeb, škol, přístavu a samozřejmě moře a pláží. Máte-li rádi sport, poklidnou relaxaci anebo ruch a noční městský život, tato nemovitost a její okolí Vám splní všechna přání.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa