– PRODÁNO –

Exkluzivní samostatně stojící vila s 5 ložnicemi nacházející se v oblasti Nueva Andalucia, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Tato elegantní nemovitost z roku 2022 kombinuje moderní architekturu s čistými liniemi a nabízí unikátní pohled na město a moře. Vila je západně orientovaná s výhledem směrem na Gibraltar a pobřeží Afriky. Dům se nachází na soukromém pozemku s infinity bazénem, prostorným parkovištěm, terasou i zelenou plochou. Na celkem třech podlažích najdete kromě zmíněných ložnic také 5 koupelen, prostornou a plně vybavenou kuchyni, jídelnu, obývací pokoj, kinosál, bar nebo například společenskou místnost. Na spodní terase je venkovní kuchyně s posezením a relaxační zónou. Z dalšího vybavení Vám bude k dispozici klimatizace, podlahové vytápění, vestavěné skříně, alarm, kamerový systém i elektrické žaluzie. V celém objektu byla instalovaná velká okna, která poskytují dostatek světla a úchvatný výhled. Budoucí majitelé jistě ocení i prostornou příjezdovou cestu a parkoviště, kam se vejdou tři až čtyři vozidla.

Nemovitost se nachází v žádané oblasti a nabízí řadu možností v podobě obchodů, restaurací, barů, posilovny a dalších služeb. V okolí se pořádají pravidelné sobotní trhy, pro milovníky sportu je k dispozici množství aktivit jako například tennis, paddle tenis anebo golf. Nedaleko se nacházejí vyhlášené golfové kluby, jako jsou La Quinta, Las Brisas, Los Naranjos, Aloha Golf a La Dama de Noche, které nabízejí hřiště pro hráče všech úrovní. Některá z těchto hřišť dokonce nabízejí jedinečný zážitek v podobě noční hry.

Jedná se o skutečně výjimečnou příležitost vlastnit luxusní a moderní vilu v jedné z nejvyhledávanějších oblastí Marbelly.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa
  • zařízení v ceně

    Mapa