Tato úžasná samostatně stojící vila s velkým soukromým pozemkem se nachází v klidné části prestižní urbanizace Elvíria, nedaleko města Marbella, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Nemovitost je situována v blízkosti veškeré občanské vybavenosti a některých z nejznámějších golfových hřišť a krásných pláží města Marbella. Vila prošla v roce 2022 kompletní rekonstrukcí, exteriér si zachoval svůj tradiční španělský šarm, uvnitř na Vás čeká moderní a elegantní interiér, který se může pochlubit těmi nejkvalitnějšími materiály a velmi pečlivým a citlivým zpracováním do nejmenšího detailu. Vila nabízí maximální komfort a rozprostírá se ve třech podlažích.

V přízemní části se nachází velký obývací pokoj zalitý přirozeným světlem a propojený s otevřenou, luxusní, plně vybavenou kuchyní s deskou z přírodního kamene a s praktickým ostrůvkem zahrnujícím i snídaňový bar. Na stejném patře se nachází prostorná jídelna se vstupem na krytou terasu s výhledem do zahrady, na bazén a na moře. Velký bazén se nachází před domem a je obklopen krásnou vzrostlou zahradou. Dále je zde hlavní ložnice s privátní koupelnou a zimní zahradou s výhledem do zeleně. V horním patře se pak nachází velká ložnice, taktéž s vlastní koupelnou a další dvě ložnice. Všechny mají přímý vstup na úžasnou obrovskou terasu s nádherným panoramatickým výhledem na moře. V suterénu najdete garáž s možností parkování pro dva automobily, prádelnu a pokoj pro hosty s vlastní koupelnou, který má přístup na malou zelenou plochu. Dům dále disponuje technickou místností, klimatizací, zabezpečovacím systémem, krbem, ale například i trezorem.

Elviria je oblíbená rezidenční komunita, která je situovaná ve východní části Marbelly, asi 10 minut jízdy automobilem do centra města a 25 minut jízdy do města Málaga. V Elvirii se nacházejí některé z nejlepších mezinárodních škol, například English International College (EIC) a Deutsche Schule. Oblast je dobře vybavena službami, restauracemi, supermarkety a volnočasovými zařízeními.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa
  • zařízení v ceně

    Mapa