– PRODÁNO –

Tato moderní, prostorná a dispozičně velmi dobře řešená vila se 2 ložnicemi se nachází v oblíbené části Orihuela Costa, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.


Dům byl pouze krátce využívaný a jeho stav i kvalita jsou srovnatelné s novostavbou.
V přízemní části najdeme pěkný otevřený obývací pokoj, vybavenou a elegantní kuchyni se snídaňovým barem a jídelnu. Na tom samém patře je k dispozici také samostatná toaleta. Obývací pokoj, díky velký oknům, nabízí velkorysý výhled na soukromý pozemek a vyhřívaný bazén s vodopádem. Místnost, která aktuálně slouží jako jídelna, byla primárně plánována jako třetí ložnice a v případě potřeby ji lze snadno přestavět zpět na ložnici či jinou užitkovou místnost.


V prvním patře jsou dvě ložnice a dvě koupelny, z nichž hlavní ložnice má vlastní koupelnu a také prostornou šatnu. Hlavní ložnice má dále přístup na soukromou útulnou terasu s výhledem do okolí.
Na střeše domu se nachází velká a prostorná střešní terasa odkud je ten nejkrásnější výhled z celého domu. Zde si můžete užívat výhledy do přírody i na Středozemní moře.


Bezprostřední okolí nemovitosti je tiché a klidné. V blízkostí na Vás čeká široká nabídka obchodů, služeb i volnočasových a zábavních aktivit. Vyznavači golfu si mohou zahrát na jednom z několika hřišť, které se nachází jen pár minut od rezidence.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa