Jedinečná nemovitost v jedinečné lokalitě. Luxusní vila se 4 ložnicemi situovaná ve vyhledávané oblasti Las Colinas Golf, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca. Golfová oblast Las Colinas je nejen rájem golfistů, ale i developerů luxusních nemovitostí.

Tato překrásná, plně vybavená vila v uzavřeném komplexu a s nádherným výhledem do zeleně se nachází v samotném srdci Las Colinas Golf. Vila disponuje vlastním, dostatečně velkým pozemkem s bazénem a její obytná plocha se rozprostírá na třech podlažích. Vnitřní dispozice nabídne kromě 4 ložnic také 3 koupelny, přičemž hlavní ložnice má svou vlastní koupelnu. Dále tu najdete kuchyni, obývací pokoj, jídelnu, technickou místnost i skladovací komoru. Samozřejmostí je několik teras, odkud si můžete vychutnávat krásné výhledy i slunné počasí.
Nemovitost je již dokončena a prodává se kompletně zařízená, a to včetně klimatizace, zařízení inteligentní domácnosti, podlahového vytápění v koupelnách, elektrických žaluzií, venkovní kuchyně a plně upravené zahrady.

Výstavba se nachází 10 minut pěší chůze od nejbližšího supermarketu a restaurací a 15 minut jízdy automobilem od pláží.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa