Moderní vila z roku 2015 nacházející se v urbanizaci El Oasis, nedaleko města Guardamar del Segura, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Oblast, ve které je nemovitost situovaná, je velmi klidná, přesto vzdálená jen 15 minut chůze od nejbližší občanské vybavenosti. Najdete zde lékaře, úřady, lékárnu, řadu obchodů, velký supermarket a mnoho restaurací a barů, které nabízejí živou zábavu po celý rok. V blízkosti vily je také veřejný park s dětským hřištěm a vyhrazeným místem pro grilování.

Nemovitost disponuje vlastním upraveným pozemkem, pokrytým dlažbou nebo umělým trávníkem, pozemek je tak nenáročný na údržbu. Na zahradě je velký soukromý bazén, který je skrytý za vysokými zdmi s živým plotem, a zajišťuje tak dostatek soukromí.

Vstupními dveřmi se dostanete do otevřeného obývacího pokoje propojeného s jídelnou a přilehlou plně vybavenou kuchyní s krásnou pracovní plochou ze žuly. Jednotka nabídne celkem 3 ložnice a 2 koupelny, přičemž hlavní ložnice má svou vlastní koupelnu. Jedna z ložnic je aktuálně využívaná jako pracovna. Dům má oddělenou technickou místnost, je v perfektním technickém stavu a nevyžaduje žádné opravy a další investice. Hledáte-li klidné útočiště nedaleko moře a krásných pláží, pak je pro Vás tento dům jako stvořený.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa