Tato samostatně stojící vila se nachází v samém srdci golfového resortu la Cala, umístěného nad pobřežním městem La Cala de Mijas, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Moderní nemovitost postavená v roce 2017 nabízí celodenní slunce a nádherný výhled na golf a okolní hory. Obytná plocha se rozprostírá ve třech podlažích a dům disponuje i rozsáhlými otevřenými a krytými terasami. Vnitřní obytné prostory tvoří 4 ložnice a 3 koupelny, moderní kuchyně, technická místnost vybavená spotřebiči Siemens a otevřený obývací pokoj spojený s jídelnou. Z toho je přímý vstup na slunnou terasu a k soukromému bazénu. Vila má rovněž velmi prostorný suterén, který nabízí širokou škálu využití, jako například vytvoření dětské herny, posilovny, domácího kina, velké kanceláře nebo i samostatného zázemí pro Vaše hosty.

La Cala je jedním z nejlepších golfových resortů ve Španělsku a jako majitelé této nemovitosti smíte plně využívat jeho luxusní zázemí. Těšit se můžete nejen na tři mistrovská hřiště, ale i na luxusní hotel s moderními lázněmi, nádherný klubový dům, sportovní zařízení, bary, restaurace, ale především na soukromí a klid, které resort nabízí. Pokud byste přece jen zatoužili po rušném městském životě, město Marbella je vzdálené asi 20 minut jízdy automobilem, pláže pak necelých 10 minut.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • terasa

Mapa