– PRODÁNO –

Samostatně stojící rodinná vila s výhledem na moře, situovaná ve městě Javea, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Zobrazená nemovitost je předlohou projektu, který bude upraven a postaven na míru požadavkům klienta. Hlavním cílem developerů je vytvořit luxusní bydlení s použitím těch nejkvalitnějších materiálů a spotřebičů. Design celého objektu, a to doslova od podlahy až po strop, je promyšlený do nejmenších detailů tak, abyste se ve svém novém domově cítili maximálně komfortně.

Umístění vily je navrženo na prostorném pozemku, ohraničeném kamennými zdmi, za kterými najdete osazenou zahradu ve středomořském stylu, udržovaný trávník a samozřejmě automatický zavlažovací systém. Na zahradě se také bude nacházet privátní bazén a relaxační i společenské zóny.
Vnitřní dispozice nabídne 5 dvoulůžkových ložnic, 6 koupelen, velkou kuchyni, obývací pokoj, jídelnu, několik nekrytých i krytých teras. Součástí vily bude i designová kovová pergola určená k venkovnímu parkování a dále obrovská garáž až pro 10 automobilů, propojená se společenským prostorem a barovým pultem.

Samozřejmou součástí vybavení bude bezpečnostní systém, venkovní žaluzie, klimatizace, podlahové vytápění, vestavěné skříně, plně vybavená kuchyně, skladovací komora i možnost přibudovat další ložnici. Vila bude disponovat i dalšími luxusními prvky jako je vířivka, vnitřní vyhřívaný bazén, krb anebo například sauna. Využijte jedinečnou možnost vytvořit si rodinné sídlo Vašich snů s překrásným výhledem na moře, nedaleko od města a zároveň v absolutním soukromí.

Zobrazená vila je pouze vizualizace možné finální podoby. Konkrétní nemovitost je projektována na míru zájemci, po následném odsouhlasení a podpisu smlouvy je možné započít konstrukci.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 90 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa