Tato exkluzivní samostatně stojící vila se 4 ložnicemi, která na první pohled zaujme svým tradičním designem, se nachází v obytné čtvrti La Gaspara, jedné z nejprestižnějších a nejrychleji se rozvíjejících oblastí ve městě Estepona, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol. Nemovitost je současně situovaná mezi dvěma nejvýznamnějšími golfovými hřišti v oblasti, Azata Golf (nově vybudované 18jamkové golfové hřiště) a druhým 18jamkový hřištěm Valle Romano.

Dům se pyšní velkým pozemkem a rozprostírá se ve dvou podlažích. Interiér je velmi vzdušný a nabídne prostorné místnosti. Při vstupu do nemovitosti Vás překvapí otevřená přízemní část domu, která propojuje kuchyni, jídelnu a obývací pokoj. Elegantní kuchyně v americkém stylu osloví svou velkou pracovní plochou, dostatkem úložných prostor, snídaňovým barem a samozřejmě kvalitním provedením. Z obývacího pokoje s krbem a přilehlé jídelny si díky všudypřítomným oknům můžete vychutnat nádherný výhled na pozemek, golfové hřiště a na hory. V tomto patře se dále nachází první ložnice s vlastní koupelnou. Ze všech pokojů v přízemí se dostanete na terasu a dále na soukromý pozemek s vyhřívaným bazénem, který je možné využívat celoročně. Terasa, která lemuje vilu, je krytá a na její části je vybudovaná plně vybavená kuchyně s barem a posezením. Zahrada je skutečnou oázou, kde si můžete vychutnávat společné, ničím a nikým nerušené chvíle klidu a odpočinku, ale i oslav a letních radovánek.

V prvním patře nemovitosti se pak nacházejí zbylé 3 ložnice, 2 koupelny a další místnost s uzamykatelnými bezpečnostními dveřmi, která aktuálně slouží jako skladovací komora.

Necelých 10 minut jízdy Vás bude dělit od pláže Bahía Dorada a přístavu Estepona, kde najdete bohatou nabídku klasických i exkluzivních obchodů a služeb, ale i škol a zdravotnických zařízení. Kromě jiného se vila nachází v bezpečné zástavbě s 24hodinovou ostrahou a je plně klimatizovaná.

Hledáte luxusní zázemí, kde budete žít obklopeni klidem, bezpečím i přírodou a zároveň budete nedaleko pestrému městskému životu? Tato vila splní všechna Vaše očekávání.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa
  • zařízení v ceně

    Mapa