Výjimečná, samostatně stojící vila ve výstavbě s výhledem na moře, nacházející se ve městě Estepona na pobřeží Costa del Sol.

V prvním patře domu bude k dispozici víceúčelová místnost, obývací pokoj, jídelna a plně vybavená kuchyně se spotřebiči značky BOSCH. Rozsáhlá posuvná okna nabídnou přístup k soukromému bazénu, okolním terasám a na zahradu.

K dispozici budou majitelům celkem 4 ložnice a 4 koupelny. Hlavní ložnici bude náležet prostorná šatna a vlastní koupelna. Všechny pokoje budou díky velkým oknům s výhledem do zahrady přirozeně prosvětlené. Terasa v prvním patře poskytne nádherný panoramatický výhled na moře.

Vila bude dále vybavena klimatizací, centrální jednotkou k ovládání všech zařízení v domácnosti, vysoce kvalitními povrchovými úpravami a porcelánovými podlahami uvnitř i venku. Podlahy ve čtyřech koupelnách budou vytápěny podlahovým topením. Na soukromém pozemku budou k dispozici dvě parkovací místa. Nemovitost bude situována pouhých pár minut jízdy automobilem od restaurací, tenisových a paddle kurtů, lázní, posilovny, golfového hřiště i supermarketů. Na pláž se pak dostanete za 5 minut a do vyhledávaného města Estepona za 10 minut. Kromě exkluzivní polohy vila nabídne i velmi sofistikovaný moderní design.

Uvedená cena je za kompletně dostavěný dům bez vybavení. V případě zájmu je možné zakoupit i rozestavěný objekt, jehož cena bude adekvátně snížena.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa