V jednoduchosti je krása. Nepřehlédněte tuto luxusní vilu pyšnící se čistými a elegantními liniemi a nacházející se pouhých 800 m od pláže. Nemovitost, situovaná na dosah města Estepona, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol, je zasazena v překrásné zástavbě plné vzrostlé zeleně, v blízkosti vynikajících golfových hřišť i vyhledávaného přístavu La Duquesa.

Obytná plocha se rozkládá na dvou podlažích a nabídne celkem 3 ložnice, 3 koupelny, samostatnou toaletu a rozlehlý obývací pokoj propojený s jídelnou a plně vybavenou kuchyní. Z přízemních pokojů lze vyjít přímo na terasu jejíž součástí je privátní bazén a posezení, a která dále pokračuje zahradou. Terasy v patře pak nabídnou krásný výhled do okolí i na moře. K vile náleží také velké kryté soukromé parkoviště.

Nemovitost je energeticky nezávislá a úsporná. Pyšní se jedinečným moderním designem a velmi kvalitním vybavením, které zajišťuje funkčnost a optimální pohodlí. Velká okna sahající od podlahy až ke stropu Vám umožní vychutnat si krásné výhledy a zajistí dostatek přirozeného světla.

Budoucí majitelé mají jedinečnou možnost přizpůsobit si nemovitost dle svých přání a požadavků. Tato nabídka se týká nejen designových prvků či doplňků, ale i případných změn celkové dispozice.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa