– PRODÁNO –

Hledáte nemovitost, která je sama o sobě kouskem historie, nachází se na klidném, idylickém místě a poskytne dostatek místa a soukromí Vám i Vaší rodině? Nepřehlédněte tuto samostatně stojící vilu se 4 ložnicemi situovanou nedaleko města Cártama, v provincii Málaga na pobřeží Costa del Sol.

Tento exkluzivní dům je umístěn na pozemku o rozloze 8 812 m2, na kterém jsou vzrostlé mandloně, fíkovníky či pomerančovníky. V roce 2004 byl dispozičně upraven a zrenovován tak, aby odpovídal současným nárokům na bydlení a zároveň si zachoval svůj výjimečný historický ráz.

Nemovitost se rozkládá na dvou podlažích. V prvním patře najdeme velký obývací pokoj, který zaujme svými vysokými stropy, dále plně vybavenou kuchyni se spíží a odpočinkovou zónou a toaletu. Z obývacího pokoje se po schodech dostaneme do chodby v prvním patře, odkud vede vstup na nádhernou, prostornou terasu s dechberoucím panoramatickým výhledem. Na pravé straně chodby pak najdeme dvě dvoulůžkové ložnice a koupelnu. Po levé straně se dále nachází menší schodiště, vedoucí do zbylých dvou ložnic, z nichž jedna má malý balkon.

Budoucí majitelé jistě ocení udržovaný venkovní prostor kolem domu a terasu v přízemí, na které byl zbudovaný bazén o rozměru 9×6 m. Vstup k nemovitosti je zabezpečen bránou a je zde dostatek parkovacího místa až pro 4 vozidla. V okolí vede množství turistických tras a místní příroda Vás doslova učaruje. Veškeré potřebné obchody i služby jsou v dojezdové vzdálenosti a není tak problém vyměnit poklidný život uprostřed zeleně za čilý ruch města.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Malaga - do 30 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • zařízení v ceně

Mapa