Představujeme Vám exkluzivní moderní vilu, která se nachází v absolutním soukromí na klidném pozemku a nabízí úchvatný výhled na golf a částečně na moře. Nemovitost je situovaná u městečka Benahavís, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Jihovýchodně orientovaná vila je částečně vestavěná do skály, nabízí tak naprosto ojedinělé pohledy do okolí a na golfový resort Marbella Club, který je v docházkové vzdálenosti. Tento golfový klub je proslulý svou kvalitou a luxusní nabídkou služeb. Najdete zde soukromé útočiště s tím nejlepším vybavením, včetně 18jamkového golfového hřiště a prestižního jezdeckého centra, kde se koná mistrovství Španělska v parkurovém skákání.

Tato výjimečná vila má nejen skvělou polohu, ale byla pečlivě postavena podle nejvyšších standardů. Těšit se můžete na rozlehlé obytné prostory s celkem 5 ložnicemi a 5 koupelnami, špičkovou kuchyni, infinity bazén, vnitřní vodní kaskády i rozlehlou terasu s venkovním krbem. Mezi další vybavení patří také kino nebo posilovna.

V dojezdové vzdálenosti se nachází známá a vyhledávaná letoviska Nueva Andalucia nebo město Marbella, které hýří životem i nabídkou obchodů a služeb.

V případě zájmu je možné interiér a exteriér vily upravit dle potřeb klientů.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa