Nepřehlédněte tuto luxusní, samostatně stojící vilu se 4 ložnicemi nacházející se v horské vesničce Benahavís, umístěnou mezi městy Marbella a Estepona na pobřeží Costa del Sol.

Nemovitost má dva samostatné vchody a je vybavena dvěmi plně zařízenými kuchyněmi, nabízí tak ideální soukromé zázemí pro Vaše hosty nebo ji lze využít k pronájmu. Obývací pokoj je spojený s jídelnou a otevřenou kuchyní. V horním patře se nachází 2 ložnice, v přízemí jsou další 2 ložnice a druhá kuchyně. Dům disponuje celkem 4 koupelnami a samostatnou toaletou. Nemovitost je postavena ve velmi kvalitním standardu, k dalšímu vybavení patří klimatizace, mramorové podlahy a žulová pracovní deska v kuchyni.

Vila se nachází na pozemku o rozloze 360 m2 a má vlastní soukromý bazén, odkud se můžete kochat nádherným výhledem na hory. Na velké soukromé zahradě jsou otevřené i kryté terasy s dostatkem prostoru pro stolování pod širým nebem nebo grilování. K dispozici je dokonce i venkovní bar nebo houpací síť. Tato nemovitost je ideální pro ty, kteří ocení klid, dechberoucí scenérie a přesto jsou rádi nablízku městu s veškerými jeho možnostmi. K domu náleží vlastní garážové stání.

Nemovitost je umístěná v exkluzivní urbanizaci s obrovským venkovním bazénem, dětským bazénem, vyhřívaným krytým bazén, posilovnou, wellness centrem se saunou, dětským hřištěm, kurty na tenis, paddle i squash, nepřetržitou ostrahou a krásnými udržovanými zahradami. Okolí nabízí nejen zajímavé turistické stezky, ale i různé služby včetně vynikajících škol, sedmi golfových hřišť, restaurací, obchodů a mnoho dalšího v nedalekých městech San Pedro, Marbella či Estepona.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa