– PRODÁNO –

Jedinečná a moderní samostatně stojící vila umístěná v privilegované zástavbě Arboleda v městská části Atalaya, mezi městy Marbella a Estepona, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Tato konkrétní nemovitost je větší než sousedící domy, jelikož disponuje samostatným domem pro hosty, který se nachází stranou od hlavní obytné části a nabídne tak dostatek soukromí Vašim hostům i Vám. Celkově dům nabídne 5 ložnic, z nichž každá má svou vlastní koupelnu a dále jednu samostatnou toaletu. Design a provedení nemovitosti jsou velmi elegantní a díky všudypřítomným velkým oknům a dveřím je interiér plný světla. Zároveň tak skleněné plochy pomyslně propojují venkovní a vnitřní část domu a majitelé si mohou užívat výhledy do zahrady plné zeleně.

Vila se rozkládá ve dvou podlažích. V přízemí najdeme otevřený obývací pokoj a plně vybavenou kuchyni, spolu se 3 ložnicemi. V suterénu je další obývací pokoj, ložnice s koupelnou, technická místnost a užitková místnost, aktuálně koncipovaná jako posilovna. Vila se pyšní podlahovým vytápěním v obytných prostorách a koupelnách, vyhřívaným venkovním bazénem, solárními panely, klimatizací, alarmem, soukromým parkovištěm pro 2-4 vozidla a mnoha dalšími prvky.

Tato klidná rezidenční čtvrť se nachází 10-15 minut chůze od několika restaurací a obchodního centra. Golfové hřiště Atalaya Golf je vzdáleno 5 minut chůze, pláže pak 20 minut chůze. Atraktivní lokalita, velkorysé prostory, nadstandardní výbava, dostatek soukromí a bezpečí či vzrostlá zahrada, to jsou jedny z mnoha výhod, které tato úžasná vila nabízí.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa