– PRODÁNO –

Nádherný dům se 3 ložnicemi, 2 koupelnami a krásným bazénem, který se nachází na obytné ploše o velikosti 120 m2.

Tento dům byl velmi dobře zkonstruován a navržen tak, aby těžil z úžasných okolních výhledů. Interiér nemovitosti byl důsledně renovován s použitím kvalitních materiálů. Ve většině pokojů je klimatizace, která slouží současně i k vytápění. Kuchyňské skříňky a pracovní plochy jsou nejen velmi odolné, ale veškerá renovace byla provedena vkusně s ohledem na vysoké standardy, což je znát na řemeslném provedení. Zahrada domu je pravidelně udržovaná a najdete na ní i prostorný bazén. Tato zrenovovaná nemovitost v krásné oblasti je opravdovou vzácností.

Dům se nachází v údolí Alcana, v regionu, který vyniká krásným okolím s bujnou vegetací. Údolí zadržuje spoustu vláhy, což z něj dělá ideální místo pro pěstování hroznů. Aspe je dobře známé pro svou výjimečně krásnou oblast a je blízko oblíbených vesnic jako jsou Hondon de los Nieves, Hondon de los Frailes, La Romana, Novelda a měst Elche a Alicante. Je to tradiční španělské město se zemědělskou historií, které Vám nabídne životní styl na vysoké úrovni, výbornou gastronomii i občanskou vybavenost města. Místní komunita je velmi soudržná a život tu plyne pozvolna. Nicméně přes den se město hemží lidmi všech věkových kategorií. Je to skvělé místo pro rodinný život a díky místní komunitě, pro kterou je rodina velmi důležitá, zde byly vybudovány dobré školy a služby. V blízkosti se nachází hory i pláže. Aspe je ideální místo pro klidný život.

Centrum města Aspe je opravdový skvost. Je zde mnoho tradičních budov jako například Basilica de Nuestra Señora del Socorro, která je krásným příkladem vývoje architektonických stylů v 17. století. Současně tu najdete mnoho nádherných parků. Aspe je přibližně 25 minut jízdy automobilem od letiště Alicante, 30 minut jízdy od města Alicante a 15 minut jízdy od historického města Elche s mnoha zajímavými atrakcemi. Překrásné okolí vybízí k objevování zdejších malebných vesnic či vinic, které můžete najít kousek od Aspe, stejně jako jedinečnou krajinu a výhled na hory.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • pláž v dojezdové vzdálenosti

Mapa