– PRODÁNO –

Nově postavená, samostatně stojící vila, která se nachází v obci Cantoria, nedaleko tradiční španělské vesnice Almanzora, v provincii Almería, na pobřeží Costa de Almería. Tato oblast vyniká především klidem, je obklopena panenskou přírodou a zároveň nabídne veškerou potřebnou občanskou vybavenost a například i pravidelné farmářské trhy.

Nemovitost stojí na velkém pozemku, jenž byl srovnaný a vyčištěný a je tak připraven k dalším úpravám, ať už k osazení okrasnou anebo užitkovou zelení, konstrukci bazénu či posezení s pergolou aj.
Vnitřní dispozice nabídne prostorný obývací pokoj, odkud Vás dveře zavedou do místnosti určené k instalaci kuchyně. Obě tyto místnosti jsou v decentních, světlých barvách. Z druhé strany obývacího pokoje je centrální chodba s přístupy do ložnic s vestavěnými skříněmi a dále do společné koupelny, jejíž součástí je kompletní sanita i baterie.

Obec Cantoria a její okolí poskytuje veškeré potřebné vybavení pro každodenní život, jako jsou tapas bary, restaurace, školy, sportovní centrum a nelze opomenout ani nádhernou kapli La Ermita, která je zdejší vyhledávanou historickou památkou. Nemovitost představuje skvělou nabídku pro ty, kteří si chtějí vytvořit domov dle svých představ a doladit si jej do nejmenších detailů. Je zde mnoho možností pro realizaci, a to jak v interiéru, tak na rozlehlém pozemku.

Parametry nemovitosti

  • mezinárodní letiště Alicante - více než 2 hod
  • pláž v dojezdové vzdálenosti

Mapa