– PRODÁNO –

Nepřehlédněte tuto výjimečnou, nedávno zrekonstruovanou dvojvillou v prestižním resortu La Finca Golf & Spa. Vila se nachází nedaleko pobřežních měst La Mata, Finca či Punta Prima, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca a pyšní se vkusně navrženým a luxusním interiérem.

Vila je plně klimatizovaná a obytná plocha se rozprostírá na dvou podlažích, přičemž druhé patro tvoří velká střešní terasa. Při vstupu Vás zaujme dokonalý smysl pro detail a vzdušné, světlé prostory. Uvnitř se nachází obývací pokoj propojený s jídelnou a kuchyní plně vybavenou spotřebiči.
Dále tu najdete dvě ložnice, obě vybaveny vestavěnými skříněmi. V domě jsou také dvě kompletně zrekonstruované koupelny, přičemž hlavní ložnice se může pochlubit svou vlastní koupelnou.
Venkovní zázemí kolem domu nabídne prostornou terasu a střešní terasu, na kterou je vstup venkovním schodištěm. Stín na spodní terase zajistí nově instalovaná markýza i vzrostlé tropické rostliny.
Z domu je přístup na sdílenou zahradu a ke dvěma společným bazénům. V případě potřeby je zde také možnost zbudovat privátní bazén na vlastním pozemku.

Pár kroků od nemovitosti je golfový resort La Finca, ale i četné bary, restaurace a obchody, které se nachází přímo v resortu a jsou Vám plně k dispozici. Výstavba je současně nedaleko od okouzlujícího městečka Algorfa, které se pyšní typickou španělskou atmosférou a nabízí řadu obchodů a služeb.
Tato krásná a dobře udržovaná vila bude jak ideálním prázdninovým útočištěm, tak trvalým komfortním zázemím.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa