Útulný patrový apartmán se 2 ložnicemi se nachází v golfovém resortu Valle del Este, v oblíbené komunitě Las Yucas, nedaleko města Vera, v provincii Almería, na pobřeží Costa de Almería. Nemovitost je součástí resortu se společnými zahradami a bazénem a je situovaná jen 5 minut chůze od lázeňského hotelu, restaurací a barů. Na pláže a do města se dostanete automobilem do 15 minut.

Samotná nemovitost je ve velmi dobrém technickém stavu a nevyžaduje žádné další investice. Vstupní dveře Vás zavedou do světlé chodby, odkud se dále dostanete do plně vybavené kuchyně, která navazuje na venkovní technický kout s pračkou a dalšími úložnými prostory. Vedle kuchyně se nachází samostatná toaleta a dále obývací pokoj s jídelnou. Z obývacího pokoje vedou dveře na jižně orientovanou terasu s nádherným výhledem na golfové hřiště a vzdálené hory. V patře pak najdete dvě dvoulůžkové ložnice s vestavěnými skříněmi a velkou koupelnu.

V obou ložnicích i obývacím pokoji je instalovaná klimatizace a nemovitost se prodává plně vybavená. Její součástí jsou také 2 vyhrazená parkovací místa na soukromém parkovišti.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - více než 2 hod
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa