Tento útulný přízemní dům nedaleko pláže najdete na klidném místě ve městě Torre de Horadada, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca. Nemovitost se 2 ložnicemi a 2 koupelnami je v bezprostřední blízkosti parku a je vzdálena pouhé tři ulice od pláže.

Při vstupu do domu Vás jako první přivítá krásná zahrada, která je ideálním místem k odpočinku a pobytu na čerstvém vzduchu. Odtud vstoupíte do kompletně zrekonstruovaného domu, jehož interiér je zároveň moderní i tradiční.

Najdete zde částečně otevřenou kuchyni propojenou s obývacím pokojem a jídelnou. Tato místnost je vybavena klimatizací a stropním ventilátorem. V druhé části domu se nachází kompletně vybavená koupelna se sprchovým koutem a další místnost, kterou je možné upravit podle svých potřeb, ať už jako šatnu, menší ložnici nebo kancelář. Na tuto místnost plynule navazuje dvoulůžková ložnice.
Další obytné prostory se nachází v patře a jsou přístupné schodištěm ze zahrady. Zde je další ložnice se třemi lůžky a nádherným výhledem do parku a také toaleta s možností instalace sprchového koutu.

Nemovitost se prodává plně vybavená včetně spotřebičů a nabízí dokonalou kombinaci stylu, funkčnosti a polohy. Díky blízkosti přírody a krátké vzdálenosti od pláže poskytuje unikátní příležitost užívat si přírodních krás a středomořského životního stylu současně.

Parametry nemovitosti

  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa