Krásný rohový řadový dům se 2 ložnicemi, nacházející se v docházkové vzdálenosti od pláže, v obci La Alcaidesa, v provincii Cádiz, na pobřeží Costa de la Luz.

K domu patří soukromá zahrada, která se rozprostírá kolem nemovitosti, a 2 velké terasy s výhledem na moře. Obytná plocha nemovitosti se rozkládá ve dvou podlažích, přičemž obě patra mají plně automatizovanou klimatizaci a elegantní mramorové podlahy. V přízemí najdete prostorný obývací pokoj s romantickým krbem, jídelnu,  toaletu pro hosty, moderní plně vybavenou kuchyni a technickou místnost. Ve druhém patře se nachází hlavní ložnice s vlastní koupelnou a malou místností, kterou lze přebudovat na šatnu. Dále je zde druhá ložnice se zasklenou terasou, která zvětšuje užitný prostor a přináší do něj více světla a také druhá, samostatná koupelna. Dům se prodává včetně vybavení i spotřebičů a patří k němu 2 parkovací stání v podzemní garáži, která jsou taktéž zahrnutá v ceně.

Nemovitost je součástí uzavřené komunity s krásnými společnými zahradami a bazénem. Komplex je vhodný i pro rodiny s dětmi. Objekt se nachází nedaleko od pláže situované  v malebné vesničce Alcaidesa, kousek od Sotogrande, nejluxusnějšího letoviska v Andalusii. Alcaidesa je obklopena vyhlášenými golfovými hřišti, má krásnou dlouhou pláž se 3 plážovými bary a živé náměstí, kde najdete supermarket, lékárnu a několik restaurací. Známá letoviska Marbella a Estepona, stejně jako mekka všech surfařů Tarifa, jsou na dosah ruky.

Nemovitost je aktuálně pronajímaná. Výpovědní lhůta pro nájemníky byla stanovena na 1 měsíc.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Gibraltar - do 30 min
  • mezinárodní letiště Malaga - do 90 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

    Mapa