Přízemní bungalov se 2 ložnicemi, vlastním bazénem a velkou terasou, situovaný v menším městě San Pedro del Pinatar, v regionu Murcia na pobřeží Costa Cálida.

Bytové jednotky nabízejí prostorný obývací pokoj s jídelnou, odkud se velkými posuvnými dveřmi dostanete na pozemek se soukromým bazénem. K dispozici je dále moderní a funkční kuchyně s ostrůvkem, který slouží zároveň jako bar a stůl. Bílá lakovaná kuchyně disponuje kvalitní pracovní deskou rovněž v bílé barvě a těmito spotřebiči: trouba, digestoř a sklokeramická varná deska.
Z ložnic je přístup na zahradu, díky čemuž jsou velmi příjemně prosvětlené. Obě jsou vybaveny praktickými vestavěnými šatními skříněmi a hlavní ložnice má vlastní koupelnu.

Kromě zahrady s bazénem je možné přistavit i střešní terasu o rozloze 47 m2, která zvětší venkovní soukromý prostor. Parkovací místo se nachází na pozemku bungalovu.

Nemovitost je umístěna v jedné z nejlepších rezidenčních oblastí města San Pedro del Pinatar. Okolní zástavba se skládá z domů o maximální výšce dvou podlaží, což zaručuje více soukromí. V okolí pak najdete nejrůznější služby, supermarkety a pouhých 10 minut chůze od centra města i nádherné bary, restaurace či obchody.

V docházkové vzdálenosti se nachází nádherné pláže, ale i přírodní park Salinas y Arenales, chráněná oblast, jako stvořená pro pěší turistiku i cykloturistiku.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa