– PRODÁNO –

Moderní řadový dům se 4 ložnicemi, vlastní zahradou, bazénem a parkovištěm situovaný v přístavním městě Cádiz na jihozápadním pobřeží Costa del Sol. Nemovitost, navržená slavným architektem Joaquinem Torres, má několik teras s překrásným výhledem a zaujme především střešní terasou se soukromým bazénem a posezením.

Přízemí dominuje otevřený obývací pokoj jehož součástí je krb a má přímý vstup do venkovního prostoru. Je propojený s jídelnou a celý tento prostor je díky velkým oknům příjemně prosvětlený a sladěný do světlých tónů.

Na stejném podlaží najdete dále samostatnou kuchyni, plně vybavenou spotřebiči. K dispozici je také technická místnost, která s ní sousedí. V domě jsou celkem 4 velké ložnice a 4 koupelny. Všechny ložnice jsou vybaveny skříněmi a některé z nich mají balkon. K dispozici je i další místnost, aktuálně využívaná jako posilovna. Soukromá zahrada je velmi pěkná, vzrostlá a pečuje o ni komunitní zahradník, takže se budoucí majitelé nemusí starat o její údržbu. Dům má vlastní garáž a další venkovní parkovací prostor na soukromém pozemku před garáží. Při výstavbě nemovitosti byl kladen důraz na použití kvalitních materiálů a pro větší komfort jsou zde namontovány elektrické žaluzie i klimatizační systém. Nábytek není součástí prodeje, po dohodě je však možné jej odkoupit.

Tento krásný rodinný dům se nachází v uzavřené, klidné komunitě a v docházkové vzdálenosti s veškerou občanskou vybaveností jako jsou školy, restaurace, obchody, dětské hřiště atd. a pouhých 5 minut jízdy automobilem do oblíbeného přístavu Sotogrande.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Malaga - do 90 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa