– PRODÁNO –

Jedinečná příležitost ke koupi jižně orientovaného, zrekonstruovaného řadového domu se 2 ložnicemi, který se nachází ve vyhledávané lokalitě Playa Flamenca, mezi letovisky La Zenia a Punta Prima, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Obytná plocha domu se rozprostírá na dvou podlažích. Přízemní část nabídne velmi světlý otevřený obývací pokoj, který navazuje na novou kuchyni se snídaňovým barem a dostatkem úložného i pracovního prostoru. Z obývacího pokoje lze vyjít na slunnou terasu, která je díky umělému trávníku praktická a bezúdržbová a představuje ideální místo pro venkovní stolování. Na tomto patře dále naleznete elegantní koupelnu s moderním sprchovým koutem a dotykovým LED zrcadlem a také velkou ložnici s manželskou postelí. V prvním patře je umístěna hlavní ložnice spolu s toaletou. K dispozici je také další pokoj s přístupem na menší terasu, který lze využít jako pracovnu nebo další ložnici. Tato jednotka se prodává zařízená tak, jak můžete vidět na fotografiích.

Majitelé nemovitosti a rezidenti mají přístup ke sdílenému bazénu, tenisovým kurtům, odpočinkové zóně a uzavřenému soukromému parkovišti.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa