– PRODÁNO –

Kompletně zrekonstruovaný, prostorný a světlý řadový dům se 2 ložnicemi v oblasti Mijas Golf na pobřeží Costa del Sol.

Dům nabízí moderní a přesto velmi útulný interiér, doplněný prvky tradiční španělské kultury. Dispozice nemovitosti je optimálně rozdělena. V přízemí najdeme menší vstupní halu, toaletu, plně vybavenou kuchyni, jídelnu a obývací pokoj se vstupem na prostornou, částečně krytou terasu s menší travnatou plochou v zadní části pozemku.

V prvním patře se nacházejí 3 ložnice a 2 koupelny. Hlavní ložnice má svou vlastní koupelnu a prostornou pracovnu. Z pokojů si můžete vychutnat nádherný výhled do okolních zahrad a na golfové hřiště. Nemovitost je plně klimatizovaná a v rámci rekonstrukce byly položeny dřevěné podlahy, zhotoveny nové elektrické rozvody a instalován filtr se speciální membránou k čištění vody.

Tento řadový dům se nachází v komunitě obklopené krásnými udržovanými zahradami a bazénem. Nedaleko komplexu jsou i různé typy obchodů a služeb.

V ceně je zahrnuto garážové stání pro dva automobily o velikosti 23 m2 a komora o velikosti 19 m2. Poplatek komunitě zahrnuje úklid společných vnitřních a venkovních prostor, spotřebu vody a údržbu společné zahrady. Dům je připraven k nastěhování.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Malaga - do 30 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • terasa

Mapa