– PRODÁNO –

Představujeme Vám tento jedinečný dům se 2 ložnicemi, který se nachází jen pár metrů od pláže, v centru města Fuengirola, na pobřeží Costa del Sol.

Nemovitost se pyšní velmi atraktivní lokalitou i zajímavým řešením interiéru. Je rozdělena na dvě zcela nezávislé bytové jednotky, přízemní apartmán a apartmán v prvním patře, a má turistickou licenci pro 6 osob. V přízemí je umístěna vstupní hala, obývací pokoj propojený s kuchyňským koutem, terasa a ložnice s vlastní koupelnou. V prvním patře pak najdete další obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelnu, ložnici a rovněž terasu. Díky rozdělení dispozic dům nabízí širokou škálu využití. Je vhodný nejen jako investice do nemovitosti určené k pronájmu, ale i jako soukromý objekt s privátním apartmánem pro Vaše hosty, který všem zajistí potřebné soukromí. Současně je možné, po malé rekonstrukci, vrátit nemovitost do původního stavu. Vznikl by tak 2podlažní dům se dvěma ložnicemi v patře. Jednou z možných variant je i přistavení dalšího patra a zvětšení užitné plochy domu.

Nemovitost prošla kompletní rekostrukcí a prodává se zařízená. V docházkové vzdálenosti najdete řadu obchodů či služeb. Oblíbené turistické město Fuengirola je plné romantických uliček i krásných pláží lemovaných promenádami.

Parametry nemovitosti

  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • terasa
  • u moře
  • zařízení v ceně

Mapa