– PRODÁNO –

Řadový, jižně orientovaný dům, vzdálený 400 metrů od pláže, nacházející se v exkluzivní urbanizaci v historické části města Fuengirola, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol. Komplex byl postavený v roce 2021 a je vzdálený doslova pár kroků od veškeré potřebné občanské vybavenosti.

Nemovitost je ve velmi dobrém technickém stavu a je připravena k nastěhování. Obytná plocha se rozprostírá na třech podlažích. Před domem se nachází parkovací prostor pro 2 vozidla. Odtud vede hlavní vstup do přízemní části domu, kde je hala, obývací pokoj s jídelnou, otevřená kuchyně, technická místnost, toaleta a vstup na soukromou zadní terasu s menší zahrádkou. V prvním patře jsou pak 3 ložnice a dvě koupelny, přičemž k hlavní ložnici náleží vlastní koupelna. Ze všech ložnic je možné vyjít na soukromou terasu. Poslední patro zaujímá velká střešní terasa, která se pyšní jedinečným panoramatickým výhledem na moře a celý den na ni dopadají sluneční paprsky.

Nemovitost byla navržena s opravdovým citem k detailům a s cílem vytvořit kvalitní, nadčasové bydlení. Dům disponuje bezpečnostním alarmem, vstupní kamerou, klimatizací, tepelným čerpadlem, ve dvou ložnicích jsou šatny zhotovené na míru a veškerý nábytek na fotografiích je zahrnutý v ceně. Nemovitost je součástí uzavřené komunity a majitelům budou k dispozici sdílené prostory v podobě zahrady, bazénu a dětského bazénu. Díky skvělé lokalitě se během pár minut dostanete i do místních obchodů, kaváren, restaurací, barů, parků i na prohlídku impozantního historického hradu z 10. století “Castillo Sohail”, který se nachází takřka na pláži.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • zařízení v ceně

Mapa