– PRODÁNO –

Představujeme Vám dům s dechberoucím výhledem na moře, nacházející se ve městě Dénia, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Tato krásná, řadová, rustikální nemovitost s oddělenou částí pro hosty prošla v roce 2021 kompletní rekonstrukcí a je připravena k nastěhování. Dům se pyšní otevřenou slunnou terasou orientovanou na jih, která je umístěna v přední části u vchodu. Hlavní obytný prostor nabídne elegantní otevřenou kuchyni v dominantních tónech zelené a černé, dále toaletu pro hosty, obývací pokoj propojený s jídelnou s otevřeným krbem a vstupem na krytou terasu, jenž je opravdovou oázou klidu a nabízí překrásný pohled na nedaleké Středozemní moře. V prvním patře jsou dále dvě dvoulůžkové ložnice, koupelna a další terasa s pergolou, která zajišťuje příjemný stín. Dům disponuje i již zmíněnou samostatnou částí pro hosty, ta se nachází v suterénu. Tento prostor má samostatný vchod, ale v případě potřeby se sem lze dostat také vnitřním schodištěm s padacími dveřmi. Najdete tu velkým obývací pokoj propojený s ložnicí, menší kuchyňský kout a koupelnu.

Interiér celého domu, laděný do zemitých tónů, se nese ve středomořském stylu a najdete v něm převážně dřevěné či kamenné prvky. Objekt se nachází v rezidenčním komplexu se společnými zahradami, bazénem a parkovištěm, asi 1,5 km od moře a romantické pobřežní promenády Las Rotas a 3 km od centra města. Nemovitost si i přes důkladnou rekonstrukci zachovala svůj původní šarm a kouzlo a na nové majitele tak čeká krásný domov bez dalších nutných investic.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 90 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa
  • zařízení v ceně

Mapa