– PRODÁNO –

Šarmantní řadový dům po kompletní rekonstrukci situovaný ve městě Benalmadena, přibližně 12 km jižně od města Málaga, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol. Dům se nachází v klidné obytné části a přesto nedaleko od hlavních autobusových tras, v pěší vzdálenosti od vlakového nádraží, poblíž veškerých obchodů, služeb i škol.

Nemovitost má celkem 3 podlaží a nabídne krásný výhled na moře a hory. Hlavní obytná část domu se nachází v přízemí a skládá se z velmi prostorného obývacího pokoje, jídelny a moderní kuchyně. V přízemí jsou dále 2 terasy, kde najdete krytou část s venkovním posezením, venkovní gril a volný prostor, který lze využít například k instalaci vířivky. Druhé patro zabírají 3 dvoulůžkové ložnice a 2 koupelny. Hlavní ložnice má svou vlastní koupelnu a balkon, ze kterého se otevírá nádherný výhled na moře a hory. Ve třetím poschodí byl zbudován velký obytný prostor s vestavěnou úložnou skříní a zcela novou koupelnou, lze jej ideálně využít jako 4. ložnici, například pro Vaše hosty. Na témže patře je k dispozici také prostorná střešní terasa, která je ideální pro celodenní slunění.

Nemovitost má parkovací místo na soukromém pozemku a lze využít i parkování na ulici před domem. Budoucí majitelé mají také přístup ke krásnému společnému bazénu a zahradám. Jedná se o výjimečnou a výborně umístěnou nemovitost, která představuje vhodné zázemí pro rodiny s dětmi a zároveň poskytne prostor a soukromí i Vašim hostům.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa