Připravili jsme pro Vás možnost koupi apartmánu v developerském projektu zahrnujícím 74 bytových jednotek se 2 nebo 3 ložnicemi. Celý komplex klade přednostní důraz na kvalitu použitých materiálů. Společné prostory, které zahrnují bazény (pro dospělé i pro děti) a zahrady, vytvářejí krásné prostředí, kde můžete relaxovat a užívat si veškerého dostupného komfortu.

Apartmány mají 2 koupelny, otevřenou kuchyň a obývací pokoj s jídelnou. Kuchyně bude vybavená troubou, mikrovlnnou troubou, sklokeramickou varnou deskou a digestoří. Dalším benefitem jsou prostorné terasy díky jejichž velkým oknům elegantně a důmyslně propojují exteriér s obývacím pokojem.

Nově postavená rezidenční čtvrť se nachází v oblasti Jávea, pouhých 15 minut chůze od místních pláží a přístavu. V docházkové vzdálenosti je k dispozici mnoho služeb a zařízení, například supermarkety a tržnice, banky, restaurace a kavárny, tělocvičny, školy (státní i mezinárodní), autobusové nádraží a pošta. Při bydlení v tak výhodné lokalitě a s tolika službami na dosah ruky pravděpodobně nebudete ani potřebovat používat auto.

Tyto moderní apartmány Vám umožní celoroční bydlení v klidné rezidenční čtvrti s veškerým komfortem v okolí. Je to také ideální místo pro trávení dovolené i víkendů. Byty budou vybaveny klimatizací a součástí každého z nich bude podzemní parkovací stání.

Předpokládaný termín dokončení: březen 2023

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 90 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa