Představujeme Vám exkluzivní rezidenci s apartmány se 2 ložnicemi situovanou ve městě Villamartín, v oblíbené části Orihuela Costa, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Prostorné apartmány se 2 ložnicemi a 2 koupelnami, se pyšní špičkovými povrchovými úpravami, kvalitním provedením i praktickým uspořádáním dispozice. K přízemním bytovým jednotkám náleží vlastní zahrada, jednotky v patrech disponují terasou a střešní apartmány se mohou pochlubit svou privátní střešní terasou s krásným panoramatickým výhledem.

Majitelé bytů mohou využívat společné prostory nabízející udržované zahrady, bazén, dětské hřiště či prostor s grilem. Součástí apartmánu je příprava rozvodů k instalaci klimatizace a elektrické rolety. V ceně je zahrnuto i soukromé parkovací místo.

Projekt je umístěn necelé 4 km od pláží La Zenia, Cala Cerrada a Cala Capitán, v těsné blízkosti oblíbené nákupní zóny Zenia Boulevard plné obchodů i restaurací. Velmi snadno se dostanete na hlavní silnice, které Vás zavedou kamkoliv budete potřebovat. Milovníci golfu jistě ocení i blízkost mezinárodně uznávaného golfového hřiště Villamartín. Tyto apartmány ve vyhledávané pobřežní části Orihuela Costa představují ideální příležitost k investici.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • terasa

Mapa