Představujeme Vám moderní developerský projekt s apartmány se 2 nebo 3 ložnicemi, situovaný v obytné části Villamartin, v obci Orihuela Costa, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.
Projekt ve středomořském stylu je zasazen do klidného prostředí Villamartin Golf, v dobře zavedené oblasti poblíž veškeré občanské vybavenosti. Uzavřená komunita nabídne společné prostory velké zhruba 3 300 m2 zahrnujíci 2 bazény, vířivku a sportovní hřiště. Ve všech společných prostorách bude k dispozici wi-fi připojení.

Jednotlivé apartmány budou rozmístěny ve třech přízemních a třech výškových obytných domech. Vybírat lze přízemní apartmány s vlastní zahradou, jednotky ve středních patrech s rozsáhlými terasami nebo střešní apartmány se střešními terasami. Ve všech apartmánech budou nainstalovány wi-fi routery s připravenou TV přípojkou a vybavením umožňujícím vysílání v několika jazycích. Dalším aspektem, který stojí za zmínku, je design apartmánů a praktické rozvržení vnitřního prostoru. K dispozici budou i vestavěné skříně a intercom napojený na oba vchody do komplexu. Apartmány bude možné dodat kompletně zařízené a vybavené. V základní nabídce jsou dvy typy nábytku a vybavení.

Oblast Orihuela Costa se může pochlubit snadnou dostupností služeb a obchodů. Nákupní centrum Zenia Boulevard je vzdáleno jen kousek od výstavby a kromě butiků je zde také mnoho kaváren a restaurací s mezinárodní kuchyní. Nemocnice Torrevieja je vzdálená pouhých 12 minut jízdy automobilem. Zavítat můžete i na místní pláže, například Playa Flamenca nebo La Zenia, jenž se pyšní prestižním oceněním Blue Flag. Pláže Vám nabídnou kompletní zázemí od restaurací přes parkoviště, dětské hřiště, toalet až po služby plavčíka. Hrajete-li rádi golf, za necelých 5 km jízdy automobilem máte k dispozici 3 vynikající 18jamková golfová hřiště, Golf Villamartín, Real Club de Golf de Campoamor a Golf Las Ramblas de Campoamor.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa