Developerský projekt s luxusními apartmány situovaný v úžasné lokalitě, pouhých 700 metrů od oblíbené pláže La Mata. Výstavba se bude nacházet u města Torrevieja, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Komplex se bude skládat z celkem 362 bytových jednotek, jejichž výstavba proběhne ve dvou fázích. V první fází je uvedeno do prodeje 50 apartmánů se 2 ložnicemi a 2 koupelnami a střešní apartmány se 3 ložnicemi a 2 koupelnami. Interiér všech bytů bude mít otevřený obývací pokoj propojený s moderní kuchyní. U přízemních jednotek bude k dispozici soukromá zahrada, střešní apartmány budou mít velké soukromé střešní terasy s panoramatickým výhledem na moře a okolí. Jednotky v patře budou mít terasy s výhledem na moře nebo směrem do zahrad a k bazénům. Areál bude plně oplocený, nabídne dostatek zelených ploch, dva bazény pro dospělé, jeden pro děti, odpočinkový prostor na opalování, posilovnu i parkoviště pro kola a vozidla. Garážové stání a skladovací komora jsou zahrnuty v ceně nemovitosti.
Rezidenční komplex bude situován nejen poblíž pláže, ale současně přímo před nákupním centrem Torremarina s řadou obchodů a velkým supermarketem.

Tyto útulné i inovativní apartmány s líbivým designem budou skvělým útočištěm pro Vás a Vaši rodinu a nabídnou mnoho možností trávení volného času.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa