Představujeme Vám další z krásných developerských projektů na španělském pobřeží. Tato výstavba, jenž se bude nacházet poblíž města Torrevieja, v provincii Alicante, na pobřež Costa Blanca, Vám poskytne klidné a útulné bydlení obklopené přírodou, zároveň však nedaleko místních pláží i centra města.

Projekt se skládá z řadových domků, které disponují přízemními jednotkami s terasou a suterénem. Ten lze libovolně využít například jako zázemí pro Vaše hosty nebo dětskou hernu. Dále budou k dispozici jednotky v patře s privátní střešní terasou. Vnitřní dispozice v obou případech nabídne 2 ložnice, 2 koupelny a prostorný obývací pokoj propojený s kuchyní a jídelní částí. Přízemní apartmány budou mít volitelně výhled do společné části s bazénem anebo směrem ven z komplexu na jezero Laguna Salada. Ze střešní terasy bude překrásný panoramatický výhled na celé okolí i Středozemní moře.

Celý projekt se nese v duchu minimalismu, světlých barevných tónů a maximálního propojení s přírodou. I proto budou mít majitelé k dispozici sdílené zahrady a veškeré společné prostory budou ve velké míře doplněny zelení a osázenými záhony. Kromě jiného zde budou i 2 bazény, jeden pro dospělé a druhý pro děti, ale i zahradní posilovna nebo dětské hřiště.

Tento malý soukromý ráj Vám nabídne vše, co si jen můžete přát. A pokud byste přece jen zatoužili po změně, v docházkové vzdálenosti najdete nejen pláže, ale i různé druhy obchodů či služeb, přístav města Torrevieja i výběr volnočasových aktivit pro Vás či Vaše děti.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa