Nový rezidenční komplex s luxusními apartmány, umístěný nedaleko pláží i známého jezera Laguna Rosa, najdete v přístavním městě Torrevieja, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Resort se pochlubí atraktivní polohou a nadstandardními společnými i obytnými prostory. Vnitřní dispozice se bude skládat z otevřeného obývacího pokoje s kuchyní a s jídelní částí, 2 ložnic a 2 koupelen. Vybírat bude možné mezi přízemními apartmány se 2 terasami nebo apartmány v patře se střešními terasami s panoramatickým výhledem na Středozemní moře a nedaleké jezero Laguna Rosa. V ceně nemovitosti je zahrnuto parkovací místo, LED osvětlení interiéru i exteriéru, klimatizace, kuchyňské spotřebiče a podlahové vytápění v koupelnách. Majitelé apartmánů budou mít navíc k dispozici společné prostory s krásnými zelenými plochami, se 3 bazény, vířivkami, fitness centrem, tenisovým kurtem, minigolfem, dětským koutkem i nabíjecím místem pro elektromobily.

Komplex se bude nacházet v těsné blízkosti přístavu a centra města, kde je i jedno z největších venkovních nákupních center v Evropě: La Zenia Boulevard. Zavítat lze i na nedaleké pláže, mezi nejoblíbenější patří například Los Náufragos, Aguamarina nebo Cabo Roig. Těšit se můžete na křišťálově čistou vodu, jemný písek a všechny druhy dostupných služeb. Kromě toho budete v blízkosti rekreačních i sportovních areálů a také golfových hřišť. Praktické je i dobré spojení s hlavní komunikací AP-7.

Lokalita tohoto projektu představuje ideální kombinaci hledáte-li klidné zázemí, ale i možnost žít aktivně.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa