Menší developerský projekt s apartmány nacházející se v blízkosti pláže Mil Palmeras, mezi městy Campoamor a Torre de la Horadada, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Tento uzavřený rezidenční komplex se bude skládat ze 46 apartmánů s 1 nebo 2 ložnicemi a 1 nebo 2 koupelnami. Apartmány budou situovány v třípodlažní budově s výtahem a všechny bytové jednotky budou disponovat terasou, ty v horních patrech pak exkluzivní střešní terasou s krásným, panoramatickým výhledem. Parkování bude zajištěno v suterénu a každý byt bude navíc vybaven tlačítkem, kterým si v případě potřeby budete schopni kdykoliv přivolat pomoc v nouzi. Celý projekt je navíc navržen tak, aby vyhovoval i osobám se sníženou nebo omezenou pohyblivostí. Každá bytová jednotka se v rané fázi výstavby bude moci také uzpůsobit Vašim potřebám aby, byl zajištěn maximální možný komfort.

Komplex se dále pochlubí relaxační zónou v podobě sdílené zahrady s bazénem, kde budete moci relaxovat a načerpávat sil. Z dalších služeb v rámci komplexu nelze opomenout plně vybavenou posilovnu, společenskou místnost, cvičící sál, ale i kosmetický a fyzioterapeutický salon. Projekt má velmi atraktivní polohu, je nedaleko veškerých služeb, obchodů a volnočasových aktivit. Navíc se bude nacházet v těsné blízkosti pláže Mil Palmeras, v přírodním a klidném prostředí.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa
  • zařízení v ceně

    Mapa