– PRODÁNO –

Představujeme Vám moderní, stylový a luxusní projekt The Residences zbudovaný v krásném prostředí. Hledáte-li přepychový nadčasový apartmán, který nabízí styl, komfort, aktuální vybavení a zároveň se nachází nedaleko přírody, The Residences je to nejlepší na současném trhu. Počínaje elegantním a soudobým architektonickým pojetím celé stavby, až po vkusné terénní úpravy a kvalitní veřejné prostory tohoto projektu, zdejší apartmány a střešní apartmány byly vytvořeny tak, aby si jejich obyvatelé vychutnali každý moment života v jedinečném prostředí a v blízkosti toho nejlepšího, co Costa del Sol nabízí.

Dnešní luxusní životní styl se vyznačuje plynulostí a harmonií, která propojuje vnitřní a venkovní obytné prostory. Prožitek z pobytu v obývacím pokoji a kuchyni s terasou tak nabývá zcela nového rozměru. Celý prostor představuje pohodlný, stylový venkovní salonek a jídelní kout v jednom, jenž vybízí k relaxaci a zábavě a důmyslně tak profituje ze zdejšího teplého klimatu.

Kuchyně, jídelna a obývací pokoj se spojují v jeden velký, otevřený prostor, který je srdcem Vašeho domova. Otevřením dveří na terasu a propojením interiéru s exteriérem získá celý prostor zcela novou dimenzi. Snídaně venku na čerstvém vánku, večeře uvnitř s otevřenými okny anebo, ve jménu živé zábavy, propojení obojího? To už je jen na Vás.

Detaily jsou tím, co činí rozdíl mezi dobrým a výjimečným. Obyvatelé The Residences se mohou těšit na kvalitu v každém ohledu. Od materiálů, povrchových úprav až po celkový koncept, design a provedení apartmánů. Díky všem malým, leč důležitým prvkům, okamžitě poznáte, že se nejedná o dobré bydlení, ale vskutku vynikající. Svou pečlivou pozorností vůči detailům představuje projekt The Residences zcela nový standard na Costa del Sol.

Koncept je navržen tak, aby maximálně využil přirozeného světla a výhledu. Apartmány a střešní apartmány jsou vybaveny okny nejvyšší kvality a posuvnými dveřmi, které jsou zvukotěsné a chrání proti prudkému slunečnímu svitu. Dveře, skříně a komody byly důmyslně navrženy s ohledem na dostatek úložných míst a propojení prostoru. Stejné snoubení praktičnosti, vizuální stránky a kvality naleznete na vybraných podlahových krytinách, v koupelnách i kuchyni, jež kombinují sofistikovaný moderní styl se snadnou údržbou.

Rozhodnete-li se žít v The Residences, špičkové a moderní apartmány, zasazené v krásném přírodním prostředí, Vás dozajista odzbrojí. Kromě ladného nadčasového domova v příhodné lokalitě, získáte i mnoho benefitů, které tato soukromá komunita nabízí. Užijte si to nejlepší ze života v Marbelle.

The Residences je obklopen pečlivě upravenými zahradami, nabízí dva bazény, z nichž jeden je navržený jako pláž, a elegantní zázemí k relaxaci ve střešním salonku s panoramatickým výhledem a luxusními balijskými postelemi. Odtud se výhledy přes okolní zeleň táhnou po zvlněných výběžcích až k hoře La Concha v Marbelle a ke Středozemnímu moři.

The Residences představuje závazek kvality, a to díky použití vybraných dřevěných, kamenných, mramorových, skleněných a broušených ocelových povrchových úprav, spolu s nejnovějšími technologiemi a moderními materiály. Pomocí odborného a citlivého provedení bude Váš nový domov nejen praktický a funkční, ale poskytne Vám jedinečný vizuální a smyslový zážitek, který do sebe dokonale zapadá.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • terasa

Mapa