Exkluzivní rezidenční výstavba umístěná v romantickém rybářském městečku Santiago de la Ribera, v oblasti laguny Mar Menor, v provincii Murcía, na pobřeží Costa Cálida. Komplex je tvořen 11 dvoupodlažními domy s přízemními apartmány se zahradou nebo s apartmány v patře se střešní terasou. Tyto moderní nemovitosti vynikají avantgardním designem, čistými liniemi a barvami ve světlých tónech. Všechny jednotky disponují parkovacím místem, předinstalovanou klimatizací, automatickými žaluziemi i vestavěnými skříněmi.

Rozložení vnitřní dispozice nabídne otevřenou kuchyni propojenou s jídelnou a obývacím pokojem. Je to krásný a především velmi světlý prostor, který díky velkým oknům plynule a přirozeně navazuje na venkovní terasu. Ta skýtá dostatek místa pro utvoření relaxační i užitkové zóny. Dále jsou uvnitř k dispozici 3 ložnice s vestavěnými skříněmi a dvě koupelny. Hlavní ložnice má pak svou vlastní koupelnu. Ložnice přízemních jednotek mají vlastní přístup na terasu, které jsou celkem dvě, jak v přední, tak zadní části objektu. Jednotky v patře jsou pak rozšířeny o střešní terasu, která představuje ideální místo pro odpočinek i rozjímání.

Společné prostory pak majitelům umožní využívat zahradu, zelené plochy a velký bazén.
Nedaleko od zástavby najdete nejen krásné pláže, ale i množství restaurací s vynikající středomořskou kuchyní. Vydat se můžete i na obhlídku nedalekých měst San Javier, Los Alcázares nebo Torre de la Horadada

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa