Rezidenční projekt situovaný v oblasti prestižního golfového klubu San Roque Club resort, v provincii Cádiz, na pobřeží Costa de la Luz, nedaleko města Gibraltar.

Projekt, rozdělený do 3 fází, skýtá celkem 80 apartmánů se 2 anebo 3 ložnicemi a 2 koupelnami, rozmístěných v 10 obytných budovách obklopených zelenými plochami a 3 společnými bazény. Každá z 3podlažních budov disponuje přízemními apartmány, apartmány v patře a střešními apartmány.

V nabídce je aktuálně již postavená 1. fáze a současně 2. fáze, jejíž předpokládaný termín dokončení je v září 2023.

Moderní interiér ve středomořském stylu skrývá prostorný obývací pokoj spojený s jídelnou odkud vede vstup na velkou otevřenou terasu. Dále kompletně vybavenou kuchyni se spotřebiči, která je dle typu apartmánu samostatná nebo integrovaná do společného prostoru. Bytové jednotky jsou připraveny k nastěhování a jsou vybaveny vysoce kvalitními povrchovými úpravami, velkoformátovou dlažbou, velkými okny, osvětlením v každé místnosti a klimatizací. Nemovitosti nabídnou i tepelnou a zvukovou izolaci. Součástí je dále parkovací místo v podzemní garáži a skladovací komora.

Výstavba se nachází v zelené oáze golfového hřiště a pouhých 20 minut jízdy automobilem od města Gibraltar. V blízkosti najdete rekreační a sportovní zařízení v přístavu Sotogrande Marina, mezinárodní školu International College, nákupní centra a jemné písečné pláže v Alcaidese, Sotogrande a Guadiaro.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 90 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • terasa

Mapa