– PRODÁNO –

Představujeme Vám developerský projekt s dvoupatrovými bytovými domy, který bude vystavěn ve městě San Miguel de Salinas, v jižní části provincie Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

K dispozici budou přízemní jednotky s menší zahradou a apartmány v patře se soukromou střešní terasou. Vnitřní dispozice nabídne 1 nebo 2 ložnice, plně vybavenou kuchyni včetně filtrační jednotky vody a indukční varné desky. K dispozici bude předinstalovaná klimatizace s rozvody do obývacího pokoje a ložnic, porcelánové podlahy a kompaktní žaluzie. Domy jsou navrženy tak, aby majitelé měli dostatek soukromí a mohli si užívat ničím nerušený klid a příjemné podnebí. Komplex bude zcela uzavřený a svým obyvatelům poskytne skvělé zázemí v podobě bazénu pro dospělé a děti, zelených ploch i dětského hřiště.

Město San Miguel de Salinas je velmi klidné, situované na pomezí provincií Alicante a Murcia a splňuje veškeré nároky moderního životního stylu. Na dosah se nacházejí překrásná golfová hřiště i nákupní centra, ale i další vyhledávaná letoviska jakými jsou Punta Prima, La Zenia nebo Dehesa de Campoamor. Za návštěvu stojí i přírodní krásy v okolí jako například unikátní vodní nádrž Laguna Rosa, kde lze spatřit plameňáky.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa