Tento moderní developerský projekt v podobě 7patrové budovy s apartmány se bude nacházet ve městě San Miguel de Salinas, v jižní části provincie Alicante, na pobřeží Costa Blanca. V nabídce budou bytové jednotky se 2 a 3 ložnicemi, ke kterým bude náležet parkovací místo i skladovací komora.

Uvnitř každého apartmánu najdete plně vybavenou kuchyni včetně filtrační jednotky vody, indukční varné desky, předinstalované klimatizace s rozvody do obývacího pokoje a ložnic, porcelánové podlahy a kompaktních žaluzií. Tento komplex s jedinečným designem zaujme nejen svým nevšedním architektonickým pojetím, ale i snahou šetřit životní prostředí, a to díky instalaci tepelných čerpadel pro každou bytovou jednotku.

Areál bude zcela uzavřený a svým obyvatelům poskytne skvělé zázemí v podobě bazénu pro dospělé a děti, zelených ploch i dětského hřiště. Město San Miguel de Salinas je velmi klidné, situované na pomezí provincií Alicante a Murcia a splňuje veškeré nároky moderního životního stylu. Na dosah se nacházejí překrásná golfová hřiště i nákupní centra, ale i další vyhledávaná letoviska jakými jsou Punta Prima, La Zenia nebo Dehesa de Campoamor. Za návštěvu stojí i přírodní krásy v okolí jako například unikátní vodní nádrž Laguna Rosa, kde lze spatřit plameňáky.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa