– PRODÁNO –

Tento developerský projekt s moderními apartmány se 2 nebo 3 ložnicemi se bude nacházet pouhých 300 metrů od pláže San Juan Playa, nedaleko města Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

V nabídce jsou přízemní apartmány, apartmány v patře a střešní apartmány se střešní terasou. Moderní bytové jednotky s velkými okny nabídnout dostatek světla i prostoru. Všechny nemovitosti budou mít klimatizaci, tepelné čerpadlo a elektrické podlahové vytápění v koupelnách. Komplex se pochlubí vynikajícím vybavením, jako jsou vnitřní zahrady s umělým trávníkem a květinovými záhony, bazény pro dospělé a děti, zábavní koupaliště, vířivky, plně vybavená posilovna, tenisové kurty, dětské hřiště, společenské místnosti i sportovní centrum. Celý areál bude uzavřený a bude disponovat vrátnicí s recepcí a vstupní kamerou, díky čemuž bude majitelům zaručeno absolutní bezpečí a ničím nerušený klid.

Oblast výstavby je krásným místem s širokou nabídkou volnočasových aktivit na dosah ruky. Okolí pláže San Juan je jednou z nejrychleji se rozvíjejících částí Alicante. Její poloha, pouhých 9 km od centra města, a široká nabídka služeb z ní činí jednu z nejvyhledávanějších oblastí hlavního města provincie. Nabízí i vynikající dopravní spojení jak s okolím, tak s hlavními silnicemi vedoucími na letiště a dále po pobřeží či vnitrozemí. Současně nedaleko najdete množství státních i soukromých škol. Jen něco málo přes kilometr od Playa de San Juan se nachází golfový klub Alicante Golf s vlastním nákupním centrem a zajímavými restauracemi.

Předpokládaný termín dokončení je v srpnu 2023.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Alicante - do 30 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa