Samostatně stojící vily se 3 ložnicemi a 3 koupelnami, nacházející se v okouzlujícím městečku La Marina, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Tyto působivé nemovitosti se rozkládají ve dvou podlažích a jsou navrženy tak, aby optimálně využily veškerý dostupný prostor, uvnitř tak najdete vestavěné skříně a mnoho úložných míst. V přízemí je umístěna první z ložnic, samostatná koupelna a obývací pokoj propojený s kuchyní a s jídelnou. V prvním patře jsou zbylé dvě ložnice, každá s vlastní koupelnou. K jedné z ložnic náleží i velká terasa s výhledem do zahrady.

Díky nainstalované klimatizaci a vytápění si můžete po celý rok udržovat příjemnou teplotu podle svých potřeb. Všechny domy mají navíc vlastní bazén o rozměrech 6×3 m a v rámci příplatkové výbavy lze přistavět sklep a/nebo střešní terasu a rozšířit tak užitnou plochu nemovitosti.

Město La Marina se celoročně těší teplému počasí a má vynikající přístup k nejhezčím plážím v této oblasti. Nachází se současně v sousedství několika chráněných oblastí jako jsou Dunas, Pinar de Guardamar nebo Salinas de Santa Pola.

Tato exkluzivní rezidenční čtvrť tvořená domy s jedinečnou středomořskou architekturou je vzdálena necelých 20 minut jízdy automobilem od města Elche a přibližně 30 minut od města Alicante. Nabízí tak celou řadu možností, jak trávit volný čas.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 30 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • terasa

Mapa