Developerský projekt s apartmány se 2 nebo 3 ložnicemi najdete v malé obci Sant Llorenç des Cardassar, na malebném španělském ostrově Mallorca.

Výstavba se bude se nacházet na severovýchodě ostrova, v blízkosti nádherných širokých písečných pláží s křišťálově čistou vodou a nedaleko chráněné přírodní rezervace Punta de n’Amer. Rezidenční komplex nabídne přízemní apartmány, apartmány v patře s terasami a střešní apartmány s exkluzivní střešní terasou. Kromě 2 nebo 3 ložnic v apartmánech dále najdete 2 koupelny. K dispozici bude venkovní a/nebo podzemní parkovací stání a skladovací komora. Celý komplex bude oplocený, aby si jeho majitelé mohli v bezpečí užívat společné prostory se zahradou, bazénem pro dospělé a děti, vířivkou i dětským hřištěm.

Jižně orientované apartmány s inovativním designem budou navrženy tak, aby maximálně využívaly přirozené světlo a větrání, a to díky velkým oknům. Všechny nemovitosti budou disponovat plně vybavenou kuchyní, klimatizací a elektrickým podlahovým vytápěním v obou koupelnách.

Jen několik metrů od komplexu najdete velkolepou promenádu, která spojuje pláže Sa Coma a Cala Millor. Nedaleká přírodní rezervace Punta de n’Amer nabízí různé turistické trasy a za navštívení stojí i působivé jeskyně Drach a Artà vzdálené jen několik minut jízdy automobilem. Nelze opomenout ani Porto Cristo, půvabnou tradiční rybářskou vesnici vzdálenou 10 minut jízdy.
Pokud jste milovníky golfu, jen několik kilometrů Vás bude dělit od krásných golfových hřišť Son Servera Golf a Canyamel Golf. Mallorca je ostrov plný romantických zákoutí, dechberoucích scenérií i místem pro aktivní životní styl.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa