Rezidenční komplex samostatně stojících vil ve středomořském stylu, který se nachází v tradičním španělském městečku Rojales, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca.

Dvoupodlažní nemovitosti disponují celkem 3 ložnicemi a 2 koupelnami. V přízemí najdete ložnici, kterou můžete využít i jako kancelář nebo víceúčelovou místnost. Dále zde najdete samostatnou koupelnu a kuchyni propojenou s jídelnou a obývacím pokojem. Z ložnice i obývacího pokoje je vstup na terasu a zahradu. V horním patře jsou další 2 ložnice, druhá z koupelen a velká terasa, kde se můžete opalovat nebo relaxovat. Většina z těchto vil disponuje také suterénem, který nabízí spoustu možností k využití. Můžete zde zbudovat další ložnici s koupelnou, hernu nebo společenskou místnost. Majitelům je na soukromém pozemku u domu k dispozici i prostor k parkování a v rámci příplatkové výbavy lze na zahradě nainstalovat bazén.

Rojales je jedním z měst v oblasti Vega Baja, které se nejvíce rozrostlo díky turistickému ruchu. Toto krásné místo, zasazené mezi sady s ovocnými stromy a poli, se vyznačuje kontrastem mezi moderní urbanizací, která ho obklopuje, a tradicemi a zvyky jeho původních obyvatel. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost i výbornou dostupnost hlavních komunikačních tras, které Vás rychle a pohodlně dopraví do pobřežních oblastí a na pláže.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa