Rezidenční komplex tvořený nadčasovými vilami se 3 ložnicemi, nacházející se na pomezí moře a hor v obci Polop, provincii Alicante, na severním pobřeží Costa Blanca.

Nemovitosti vynikají moderním designem, nabízí vlastní zahradu a v případě zájmu je možné vybudovat i střešní terasu či bazén v zahradě.

V přízemní části domu najdete hlavní, otevřený prostor s kuchyní, jídelnou, obývacím pokojem a vstupem na zahradu s terasou, která je ideálním místem k venkovnímu stolování. Dále pak ložnici s vestavěnými skříněmi a samostatnou koupelnu. Schody Vás následně zavedou do prvního patra, kde jsou zbylé dvě ložnice, obě s dostatkem úložných prostor, privátní koupelnou, a přístupem na terasu, která se v tomto patře nachází jak z přední, tak zadní části domu.

Polop, jehož staré město kontrastuje s novou zástavbou moderní architektury, je vnitrozemská obec, která se vyznačuje současně klidnem, ale i bohatým společenským životem, množstvím obchodů a restaurací všeho druhu. Je obklopena přírodním prostředím s množstvím turistických tras a zároveň umožňuje užívat si fantastických pláží a zátok Benidormu a Altey, které jsou vzdálené pouhých 15 minut cesty automobilem. Do Alicante se pak dostanete za 30 minut. Výhodou je i blízký přístup na dálnici umožňující dobré spojení se zbytkem provincie.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa