– PRODÁNO –

Moderní rodinné vily se 3 ložnicemi nacházející se v srdci golfového hřiště Lo Romero, nedaleko města Pilar de la Horadada, v provincii Alicante na pobřeží Costa Blanca.

Dispozice vil je rozdělena na obytné přízemí, z kterého se po schodech dostanete na střešní terasu. V přízemí se nachází kuchyně, plně vybavena kvalitními spotřebiči, jenž se otevírá směrem k obývacímu pokoji s jídelnou. Jedná se o velkorysý, krásně prosvětlený prostor s dostatkem místa a s přímým vstupem na terasu a zahradu.
V další části domu jsou 3 prostorné ložnice s vestavěnými skříněmi. Hlavní ložnice disponuje vlastní koupelnou a praktickou šatnou. Druhá, samostatná koupelna je přístupná z chodby. V horním patře nemovitosti se nachází střešní terasa, jejíž prostor si majitelé mohou vybavit dle svého vkusu a vytvořit si tak klidnou oázu k setkávání či relaxaci.

Nemovitosti vynikají nejen čistým a elegantním designem, ale především kvalitními povrchovými úpravami. Kromě toho disponují dostatkem úložných prostor a před instalací pro klimatizaci. Majitelům je k dispozici garáž, privátní zahrada a společný bazén.

Město Pilar de la Horadada a jeho okolí patří mezi nejznámější a nejvyhledávanější části na jižním pobřeží Costa Blanca. Zdejší krásné pláže, celoročně dobré počasí a přírodní prostředí spolu s kulturním dědictvím, z tohoto místa dělají ideální zázemí ať už preferujete klid nebo jste příznivci aktivního životního stylu.
V okolí najdete řadu obchodů, restaurací i volnočasového vyžití v podobě golfového hřiště Lo Romero, cyklistických stezek nebo například jachtklub.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa