Tento exkluzivní developerský projekt samostatně stojících vil se bude nacházet nedaleko malebných písečných pláží a díky umístění v kopcích nabídne jedny z nejkrásnějších výhledů na pobřežní části Orihuela Costa.

Výstavba bude situována nedaleko známého města Dehesa de Campoamor, v provincii Alicante, na pobřeží Costa Blanca. Nemovitosti projektované v moderním duchu zaujmou čistými a elegantními liniemi zvenčí i uvnitř. Světlé a zemité tóny najdeme jak v exteriéru, tak interiéru jednotlivých domů. Při výstavbě bude kladen hlavní důraz na použití kvalitních, ale i přírodních materiálů. Majitelé se tak mohou těšit na prvky ze skla, dřeva či kamene.

Vily budou umístěny na pozemcích, jenž poskytnou užitné i zelené plochy a privátní bazén. Obytná část se rozprostírá na 4 podlažích, jenž jsou dostupná jak schodištěm, tak osobním výtahem. V suterénu domu se bude nacházet garáž a technická místnost. V dalších dvou patrech najdeme postupně prostorný obývací pokoj propojený s plně vybavenou kuchyní a jídelnou a dále 4 ložnice s vestavěnými skříněmi a 4 koupelny. Poslední podlaží bude zaujímat střešní terasa, která se zcela jistě stane jednou z nejoblíbenějších částí domu, i díky umístění zázemí s menší kuchyní a barovým posezením.

Z dalšího vybavení lze zmínit bezpečnostní vstupní dveře, před připravenou instalaci pro alarm, klimatizaci, podlahové vytápění, zvukovou a tepelnou izolaci, zařízení upravující tvrdost vody anebo například bezpečnostní žaluzie.

V okolí zástavby pak najdete vše od nejrůznějších obchodů a služeb, přes volnočasové aktivity až po lékárny, parky či nejrůznější plážové kluby. Díky dobrému spojení s pobřežní komunikací můžete navštívit i vyhlášené pobřežní oblasti, přírodní parky, oblíbené jezero Laguna Rosa anebo nedaleké golfová hřiště. Stačí si jen vybrat.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Alicante - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa