Velmi elegantní a luxusní výstavba s neopakovatelným výhledem na moře. Tyto vily se 4 ložnicemi a 4 koupelnami se nachází v oblasti The New Golden Mile, poblíž menšího města Cancelada, severně od města Estepona, v provincii Málaga, na pobřeží Costa del Sol.

Nemovitosti se rozprostírají na 3 podlažích, nabízí hned několik teras a nekonečně mnoho prostoru uvnitř vily i na její zahradě. Samozřejmostí je bazén, privátní parkoviště, zahrada s venkovním jídelním koutem i útulným posezením pro Vaše soukromé chvíle radosti. Nechybí ani střešní terasa s venkovní kuchyní, jídelnou, relaxačním koutem a vířivkou. Interiér vily je nejen prostorný, ale díky velkým oknům i jasný a plný denního světla. Můžete si být jisti, že východ ani západ slunce Vám neunikne, ať už se budete v tomto domě nacházet kdekoliv.

Nemovitosti jsou umístěny ve vynikající lokalitě, jen pár kroků od moře a v blízkosti jedné z posledních autentických andaluských čtvrtí. V okolí najdete řadu barů a restaurací se středomořskou kuchyní, obchodů i nejrůznějších služeb, stejně jako vyhlášená golfová hřiště. Komplex je současně situován pouhých 10 minut od jednoho z nejluxusnějších míst na pobřeží Costa del Sol, přístavního města Puerto Banús. Tento jedinečný a vytříbený projekt, který vyniká svým designem i kvalitou použitých materiálů, nabízí poslední dvě vily k prodeji. Obě nemovitosti se nachází v krajní části zástavby a mohou se tak pochlubit vynikajícím panoramatickým výhledem.

Parametry nemovitosti

  • bazén
  • mezinárodní letiště Malaga - do 60 min
  • pláž v docházkové vzdálenosti
  • střešní terasa
  • terasa

Mapa