Hledáte jedinečné bydlení, poskytující veškerý komfort, pohodlí a bezpečí? Představujeme Vám tyto krásné rezidence v okolí Malagy, které splní všechna Vaše očekávání.

ATRAKTIVNÍ KONCEPT

Tento prestižní resort se nachází na jednom z nejlukrativnějších míst na pobřeží jižního Španělska a pyšní se výhledem na oblíbené golfové hřiště El Chaparral. Cílem resortu je uspokojit i ty nejnáročnější požadavky a s touto vizí se pracuje po celou dobu návrhu i konstrukce. Přináší odpověď na každé přání či potřebu. V okolí se lze věnovat nepřebernému množství outdoorových aktivit anebo navštívit nádherné pláže s bílým pískem, které se nachází v docházkové vzdálenosti a sousedí s golfovým a country klubem El Chaparral. Kromě jiného je možné zavítat do nedalekého městečka La Cala, které je proslulé vynikající kuchyní a plážemi s prestižním oceněním Blue Flag. Elegantní projekt situovaný na prominentním místě vyniká čistými a jednoduchými liniemi, které přirozeně splývají s okolím. Součástí tohoto bydlení na pobřeží Costa del Sol jsou lázně a exkluzivní recepce, která je majitelům k dispozici dle potřeby.

BYDLENÍ NA MÍRU

Aktuálně je v nabídce druhá fáze výstavby. Jedná se o nadčasové moderní řadové domy se třemi ložnicemi, které se mohou díky své poloze na vyvýšeném místě pochlubit dechberoucím výhledem na golfové hřiště a jihozápadní pobřeží Středozemního moře. Tyto luxusní nemovitosti nabízejí dobře rozvržené vnitřní prostory, kde se obývací část, jídelní kout a plně vybavená kuchyně se snídaňovým barem prolínají do jednoho velkého obytného prostoru, odkud si ještě více vychutnáte pohled ven. Ten je umocněn díky instalaci rozměrných dveří a oken, vytvářejících dojem kontinuální skleněné stěny. Propojení venkovního a vnitřního prostoru je plynulé díky velkorysým krytým i otevřeným terasám a velkým soukromým zahradám. Každá z rezidencí bude vyhotovena ve velmi vysokém standardu, s porcelánovými podlahami a v neutrálních tónech i texturách, které majiteli umožňují přizpůsobit si prostor tak, aby si vytvořil dokonalé bydlení na míru. Prostorné ložnice mají vestavěné skříně, přičemž hlavní ložnice se může pochlubit šatnou a krásnou koupelnou. Venku se nachází udržované zahrady, které obklopuje společný bazén.

STYLOVÉ VE VŠECH OHLEDECH

Každý detail byl zohledněn tak, aby budoucím majitelům nemovitosti byla zajištěna skvělá investice a ten nejlepší možný zážitek. Všude se nachází vynikající vybavení, klimatizace a velké skleněné dveře a okna, které maximalizují výhled a umožňují proudění přirozeného světla. Ložnice se pyšní nejen fantastickým výhledem, ale i vestavěnými skříněmi a koupelnou se špičkovou porcelánovou sanitou. Hlavní ložnice je elegantně navrženo a disponuje posuvnými dveřmi, které vedou na soukromou terasu. Díky nepřetržité ostraze je majitelům domů zajištěna maximální bezpečnost. Resort představuje komfortní a stylové místo pro život a je připraven čelit i těm nejnáročnějším představám a potřebám. Kupujícím se navíc nabízí několik možností, jak si nemovitost přizpůsobit svým požadavkům.

Parametry nemovitosti

  • bazén - komunální
  • mezinárodní letiště Malaga - do 30 min
  • pláž v dojezdové vzdálenosti
  • terasa

Mapa